Kalkulator inny niż wszystkie

Z czym kojarzy Cię się kalkulator? Z zadaniami matematycznymi? A może z przydatnymi obliczeniami, na przykład kosztu remontu mieszkania? W tym artykule przedstawimy Ci kalkulator w zupełnie innym świetle!

Co powiesz na połączenie kalkulatora i tematyki alkoholu? Zastanawiasz się o czym właściwie mowa? Spieszymy z wyjaśnieniem. Gwarantujemy, że Twoje postrzeganie kalkulatorów całkowicie się odmieni!

Kalkulator promili

Kalkulator, który oszacuje poziom promili znajdujących się w organizmie? Tak, to możliwe! Tak właśnie działa kalkulator promili.

Czym jest kalkulator promili? Kalkulator promili to, mówiąc najprościej, aplikacja internetowa. Jak to możliwe, że aplikacja jest w stanie oszacować poziom promili? Wszystko dzięki zastosowanym w niej algorytmom, czyli… wzorom matematycznym! To właśnie zastosowaniu wzorów matematycznych aplikacja zawdzięcza swoją nazwę – kalkulator promili.

Wiesz już, że kalkulator promili składa się z szeregu algorytmów. Jakie dane są niezbędne do poprawnego działania aplikacji? Przede wszystkim należy podać swój wzrost oraz wagę. Kalkulator promili potrzebować będzie także informacji dotyczących spożytego trunku (jego rodzaju, pojemności, godziny spożycia oraz zawartości procentowej czystego alkoholu).

Jeśli zależy Ci na jak najdokładniejszym wyniku możesz również uzupełnić kilka danych opcjonalnych, takich jak wiek, płeć czy miejsce spożywania alkoholu. Dzięki uzupełnieniu informacji dodatkowych szacunkowy poziom promili będzie możliwie najbardziej zbliżony do rzeczywistego.

Wirtualny alkomat – sprawdź poziom promili gdziekolwiek jesteś

Nie sposób nie wspomnieć o zaletach wirtualnego alkomatu. Po pierwsze, wirtualny alkomat jest całkowicie bezpłatny. Możesz korzystać z jego możliwości do woli, bez konieczności uiszczania jakichkolwiek opłat.

Po drugie, wirtualny alkomat możesz mieć zawsze przy sobie, bez względu na to, gdzie obecnie jesteśWirtualny alkomat to, jak już wspomnieliśmy, aplikacja internetowa – do korzystania z niej potrzebujesz jedynie urządzenia z dostępem do Internetu. Może być to telefon, tablet lub laptop – wybór należy do Ciebie.